Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym
dla wymagających Klientów

Dla domu

USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE W TECHNOLOGII ŚWIATŁOWODOWEJ (FTTH - Fiber To The Home) 

DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA SREBRNA OSTOJA

 

 

Telkonekt jest operatorem świadczącym usługi telekomunikacyjne dla biznesu, jednakże w związku z wieloletnią współpracą z firmą Varitex Sp. z o. o. przygotowaliśmy dla mieszkańców osiedla „Srebrna Ostoja” ofertę specjalną. Łączy ona w sobie świadczone przez nas usługi biznesowe (Internet, telefon) z telewizją cyfrową nowej generacji w standardzie HD.

 

Już na pierwszym etapie budowy Telkonekt doprowadził do każdego mieszkania przyłącze światłowodowe, dzięki któremu każdy z Państwa posiada nasz światłowód w swoim domu. Za pomocą tej nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szybkie i stabilne łącza o dużej przepływności danych, a to wszystko bez limitów!

 

Dzięki technologii światłowodowej, za pomocą której dostarczamy usługi na osiedle Srebrna Ostoja, chcielibyśmy zaproponować przygotowane specjalnie dla Państwa (dla użytku domowego) rozwiązania na Internet, Telewizję HD i Telefonię HD.

 


 

AKTUALIZACJA:

 

Szanowni Państwo,

w ostatnim czasie uległy zmianie warunki finansowe świadczenia niektórych programów TV, będących częścią posiadanych przez Państwa pakietów. W ślad za tym nasz dostawca usług telewizyjnych narzucił nam nowe ceny dla zmodyfikowanych pakietów. W wyniku tych zmian z dniem 01 października 2020 r. jesteśmy zmuszeni zaproponować naszym Klientom przejście na jeden z 4 nowych pakietów telewizyjnych. Ci z Państwa, dla których zmiany te są nie do zaakceptowania mogą wypowiedzieć umowę TV bez dodatkowych kosztów. Ponadto wprowadzony zostanie nowy, tańszy pakiet LUZ, którego cena zaczyna się od 19 zł.

 

Jesteśmy przekonani, że nowe usługi będą dla Państwa bardziej atrakcyjne i bezawaryjne z uwagi na zakończenie prac związanych z przebudową drogi S14, gdzie posiadamy swoją infrastrukturę światłowodową.

 

Z dniem 01 października ulegną też zmianie pakiety dostępu do sieci Internet. Bardzo długo czekaliśmy z tą zmianą, gdyż konieczna była przebudowa infrastruktury światłowodowej, niezbędnej do podniesienia prędkości dla Państwa. Nasze prace były przerywane przez budowaną nieopodal trasę S14. W nowej ofercie proponujemy szybszy Internet w tej samej cenie. Dostępne będą również znacznie wyższe prędkości.

 

Wszystkich Państwa, którzy już teraz zdecydują się na aneksowanie umowy na kolejne 24 miesiące informujemy, iż opłaty za Internet oraz telewizję za okres od dnia dostarczenia aneksu do 31 października 2020 r, zostaną zawieszone.

 

 

Uprzejmie prosimy Państwa o decyzję przed 01 października 2020 r. Brak odpowiedzi z Państwa strony automatycznie zmieni cenę pakietu TV na nową (KOMFORT na KOMFORT+, PRESTIŻ HD na PRESTIŻ HD+, MAX HD na MAX HD+). Informacje dotyczące decyzji prosimy przesłać mailowo lub listownie.

 

W mailu należy zaznaczyć: wybór pakietu, imię i nazwisko osoby, która podpisała umowę, nr kontaktowy oraz adres podłączenia usługi.

 

Na wszelkie Państwa pytania odpowie Pan Jakub Ambroziak – 690010955, mail: jakub.ambroziak@telkonekt.pl i biuro@telkonekt.pl.

 


 

Szczegółowe informacje dotyczące pakietów przedstawiamy poniżej: 

 

Internet światłowodowy FTTH

 

Telewizja HD

 

Telefonia VoIP

 

Instalacje budynkowe

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty dla mieszkańców osiedla "Srebrna Ostoja"

 

Szczegółowe informacje o osiedlu są dostępne pod linkiem: http://srebrnaostoja.pl