Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym
dla wymagających Klientów

Internet

Telkonekt zapewnia szeroki zakres usług związanych z dostępem do sieci Internet. Bardzo krótkie czasy do serwerów wyróżniają naszą firmę na tle innych dostawców. Standardem są usługi symetryczne posiadające routing statyczny i adresację publiczną lub routing dynamiczny z protokołem BGP. Nad bezpieczeństwem sieci czuwa system ochrony Anty DDoS, który skutecznie eliminuje ataki na sieć dzięki specjalnym filtrom na punktach styku ze współpracującymi z firmą operatorami. Wymiana ruchu Internetowego z kilkoma dostawcami jest gwarancją świadczenia usługi dla klientów Telkonekt nawet w przypadku awarii jednego z nich. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest naturalny routing pozwalający pakietom na wybranie najkrótszej drogi do interesującego nas adresu. Telkonekt jest LIRem tj. Local Internet Registry, dzięki czemu, oprócz świadczenia usługi dostępu do sieci Internet, pomaga swoim klientom w uzyskaniu własnego AS (Autonomous System), potrzebnego do uruchomienia usługi BGP oraz w przyznaniu i rozgłaszaniu adresacji IPv4 oraz IPv6. Dla klientów Telkonekt komunikacja z RIPE NETWORK COORDINATION CENTRE nie stanowi żadnego problemu. 

 

 

 

Dowolna szybkość

To nie klient musi dopasować się do parametrów usługi i wymagań operatora, to Telkonekt dopasuje przepływność usługi do potrzeb oraz wymagań klienta.

Stały monitoring usług i sieci

 

Aby zapewnić odpowiedni poziom usług i niezawodność sieci Telkonekt prowadzi monitoring sieci w trybie 24/7/365. Pozwala to zapobiegać awariom, jak i skracać do minimum czas reakcji.

Sprawdzone rozwiązania techniczne

 

Stabilność sieci i jakość usług Telkonekt osiąga dzięki stosowaniu sprawdzonych rozwiązań technicznych oraz sprzętu renomowanych producentów.

Gwarantowana niezawodność

 

Telkonekt gwarantuje wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług oraz najkrótsze możliwe czasy reakcji. Wszystko zgodnie ze standardami operatorskimi i podpisanymi umowami SLA.

Całodobowe wsparcie klienta

 

Telkonekt zapewnia całodobowe wsparcie techniczne dla klientów. Bez względu na porę dnia i nocy klient może zgłosić problem lub uzyskać wymagane informacje techniczne.

Routing statyczny i BGP

 

Telkonekt podłącza usługi klientów wykorzystując routing statyczny i adresację publiczną, jak i z wykorzystaniem protokołu BGP i routingu dynamicznego.