Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym
dla wymagających Klientów

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem, w której zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia dostosowane do stanowiska, styczność z nowoczesnymi technologiami, rozwój zawodowy, możliwość stałego zdobywania wiedzy i doświadczenia oraz udział w ciekawych projektach.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Młodszy Specjalista ds. IT

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, sprzętu i oprogramowania,
  • udział w projektach wewnętrznych,
  • wsparcie użytkowników projektów w zakresie dostępnych technologii i rozwiązań IT.
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznych oraz procedur eksploatacyjnych,

Nasze oczekiwania od Ciebie:

  • umiejętność podstawowej konfiguracji urządzeń sieciowych: CISCO, Huawei
  • znajomość podstawowych zagadnień sieci komputerowych,
  • znajomość zagadnień związanych z systemami operacyjnymi Windows oraz Linux,
  • samodzielność, dostępność w wymiarze pełnego etatu oraz chęć zdobywania,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w dziale IT,

W naszym zespole otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia zawodowe,
  • styczność z najnowszymi technologiami dla biznesu z branży IT.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: telkonekt@telkonekt.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: dz. U. 2016 r. Poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.